serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

AWA

Lampa wisząca Sotto Luce Awa z miedzianym kloszem

Lampy wiszące Sotto Luce AWA z nowej kolekcji Sotto Luce Elementary znakomicie nadają się zarówno do przytulnych, mniejszych, jak i większych pomieszczeń, w których spokojnie można zwiesić kilka opraw. Ta lampa w kształcie dzwonu doskonale podkreśli nowoczesny charakter tych wnętrz, w których projektant upodobał sobie prostotę połączoną z nietuzinkowym designem.
Klosz lampy sufitowej Sotto Luce AWA jest ręcznie wyrabiany przez największych europejskich mistrzów hutnictwa. Cała rodzina opraw oświetleniowych posiada największe możliwości wyboru kolorów. Znajdziemy tu wszystkie dostępne barwy: czarne i opalowe, błyszczące i matowe. Dodatkowa opcja to możliwość zastosowania płatków metalu (miedź, złoto lub srebro) wewnątrz lub na zewnątrz klosza, co uczyni go jeszcze bardziej pociągającym. Takie oprawy z powodzeniem można dostosować do mebli, bądź innych dodatków w domu.

Dobór przewodów i puszek sufitowych to sama przyjemność. Podobnie jak w przypadku klosza, mamy w ofercie kilka kolorów: przewody czarne, białe, czerwone i czarno-białe, podsufitki czarne, białe, złote, srebrne i miedziane. Dodając do tego możliwość dostosowania długości kabla, otrzymujemy kompletne narzędzie dla projektantów wnętrz. Lampę AWA można dowolnie konfigurować. W sumie mamy do wyboru prawie 400 różnych opraw oświetleniowych w innych barwach. A to tylko wersja pojedyncza. Dokładając do niej wersje z dwoma i trzema kloszami otrzymamy ponad 1000 lamp dla jednego tylko wzoru klosza. Takie możliwości daje tylko Sotto Luce!

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę