serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

KAMI

Lampa wisząca Sotto Luce Kami z abażurem ecruRodzina lamp Sotto Luce Kami ma wiele możliwości, aby całkowicie dostosować styl oświetlenia do Twoich wymagań. Możesz wybierać różne kolory, szerokość abażura, długość kabla zasilającego, również odmiany - ile źródeł światła wychodzi z puszki sufitowej. Ten klasyczny, plisowany zwis jest zaprojektowany w kształcie ściętego stożka i emanuje współczesnym urokiem dzięki dekoracyjnym kablom w oplocie tekstylnym.

Lampa jest dostępna w minimalistycznych kolorach - czarnym, białym i ecru. Do każdego abażura wybieramy osprzęt w kolorze czarnym lub białym, dzięki czemu możemy zachować jednolity fason lub pomieszać barwy. Naturalne wykończenia kolorystyczne tych abażurów zapewnia skromny, wyrafinowany styl, doskonały dodatek do rustykalnej sali. 
Niezależnie od podejścia do projektowania wnętrz, kolekcja Sotto Luce Kami zawiera lampy idealne zarówno jako sufitowe, jak i stojące. Wyobraź sobie uderzające niebieskie światło kabla zasilającego w połączeniu z białym abażurem i podsufitką - subtelny błękit mógłby ożywić cały pokój i wstrzyknąć prawdziwy koloryt do codziennej przestrzeni.

There are no products matching the selection

If you are looking for the products of our brands, please click on the logo below::

Bulb Attack
Sotto Luce
or enter the product name:

Our Bestsellers