serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

TSURI

Drewniana lampa wisząca Sotto Luce Tsuri z naturalnego forniruProsta, ale jakże urzekająca seria lamp Sotto Luce Tsuri wyróżnia się designem i pięknym wykończeniem. Połączenie współczesnego i klasycznego stylu. Wielkość abażura wzbudza zaciekawienie, podczas gdy gładka, naturalna struktura z drewna fornirowego dodaje czynnika ekscytacji. Plastikowy dyfuzor równomiernie rozprowadza światło w łagodny sposób, w przeciwieństwie do ostrej, otwartej żarówki, dodając przestrzeni uroku i delikatnej atmosfery.

Lampa Sotto Luce Tsuri powstała z białego buku, orzecha lub wiśni - wszystkich naturalnych fornirów drewnianych. Ten niezwykły i subtelny element może stać się centralnym obiektem wnętrza; od atmosferycznych kawiarni po szerokie korytarze - delikatne i naturalne oświetlenie nie odbijają światła od reszty pomieszczenia, a zamiast tego rzuca na nie delikatny blask.

Nie można zapomnieć, że oprawy Tsuri występują w kilku wariantach: z jednym drewnianym pierścieniem, trzema i czterema. Dodając do tego opcje z kilkoma abażurami otrzymujemy od producenta prawdziwy wachlarz możliwości konfiguracyjnych.

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę