serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

UME

Lampa Sotto Luce Ume 2/S opal

Lampa wisząca Sotto Luce Ume to propozycja dla wszystkich sympatyków stylowych aranżacji, którzy pragną urozmaicić wnętrze swojego domu nietuzinkowymi dodatkami. Z powodzeniem odnajdzie się w pomieszczeniach, bez względu na ich powierzchnię, w których postawiono na nowoczesne rozwiązania dekoracyjne. Lampa sufitowa z serii Sotto Luce Ume w kształcie kwiatowego kielicha dostępna jest w kilkunastu wariantach kolorystycznych, między innymi tradycyjnymi czarnym i opalowym, ale także kolorowych. Dodatkową, efektownie prezentującą się opcją jest możliwość wykorzystania płatków miedzi, srebra lub złota na zewnętrznej części klosza. Sam klosz wykonany jest z artyzmem i precyzją. To formowane ręcznie przez wysokiej klasy specjalistów szkło zachwyca subtelnością.

Lampę charakteryzują dekoracyjne przewody w tekstylnym oplocie, dostępne w wielu kolorach do wyboru. Co więcej, ich długość można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Z kolei wykończenie elementów metalowych dostępne jest w postaci czarnej i białej. Różnorodność kolorystyczna opraw pozwoli na wybór lampy, która doskonale skomponuje się z wystrojem wnętrza, wnosząc do niego nutę innowacyjnego designu i akcentując niebanalny styl właściciela. Prezentowana oprawa oświetleniowa występuje w wersjach z jednym bądź kilkoma kloszami.

Lampa wisząca Sotto Luce Ume rozświetli nowoczesne wnętrze Twojego domu, nadając mu całkiem nowy, nastrojowy charakter i w efektowny sposób spełni rolę wysublimowanej dekoracji.

6 produkt(ów)

na stronę

6 produkt(ów)

na stronę