serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

CERO

Lampa wisząca Bulb Attack Cero S3 z płatkami miedzi

Lampa wisząca Bulb Attack Cero jest niezwykle estetycznym i nowoczesnym dodatkiem, który z całą pewnością nada charakteru Twojemu wnętrzu. Te minimalistyczne lampy, w postaci przewodu zakończonego efektowną żarówką spodobają się wszystkim zwolennikom nowocześnie urządzonych wnętrz.
Lampa Cero występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Różnorodne barwy oprawki, puszki sufitowej i kabla w oplocie znakomicie ożywią Twoje wnętrze utrzymane w uniwersalnych tonacjach. Jest to świetny sposób na dodanie akcentu chromatycznego, który na pewno zwróci uwagę wszystkich gości.

Nasi klienci mogą dowolnie wybierać w bogatej gamie barw oprawki, puszki sufitowej i przewodu. Takie rozwiązanie daje niecodzienną możliwość perfekcyjnego dostosowania lampy Bulb Attack do charakteru wnętrza. Dodatkowym atutem lamp Cero jest możliwość regulowania długości przewodu.
Lampy te idealnie prezentują się zwłaszcza w wysokich pomieszczeniach. Szczególnie efektownie może wyglądać rząd kilku oprawek wiszących nad długim stołem. Świetnie będzie się do tego celu nadawał salon zaaranżowane na sposób industrialny o charakterze loftu. Inne, równie dobre rozwiązanie to pomieszczenie stylizowane na skandynawskie. W jasnych, neutralnych kolorach z oszczędnymi dodatkami. I taka jest właśnie lampa Bulb Attack Cero: prosta, a jednocześnie nadająca niespotykanego temperamentu Twojemu wnętrzu

48 produkt(ów)

na stronę

48 produkt(ów)

na stronę