serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

CUATRO

Lampa wisząca kopuła Bulb Attack Cuatro złotaRodzina Bulb Attack Cuatro jest eleganckim, oszałamiającym i dekoracyjnym oświetleniem wykonanym z metakrylanu. Idealna, jeśli szukasz wyjatkowej oprawy, która rozświetli Twój pokój - dosłownie! Modny kształt półkuli jest uderzający, podobnie jak kolorowe wykończenia, które pozostają do wyboru.
Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna część klosza pokryta jest płatkami złota, srebra lub miedzi. To wszechobecne wykończenie sprawia, że ​​światło jest ozdobne, luksusowe. Długość przewodu zasilającego można zmieniać na żądanie (1,5m w standardzie).

Każda lampa Bulb Attack Cuatro składa się z trzech stalowych linek do przewodu zasilającego, aby uzyskać dodatkowe wsparcie konstrukcji, a towarzyszy temu ekscytujący styl industrialny. To klasyczne, stylowe oświetlenie powinno być zawieszone w miejscu, które najlepiej je wyeksponuje. Para w szeregu przepięknych lamp wiszących lub samodzielnie - wybór jest Twój. Atrakcyjna żarówka zwiększy efektowność tej oprawy jeszcze bardziej. Ale Cuatro jest wspaniała, nawet jeśli światło jest wyłączone!

There are no products matching the selection

If you are looking for the products of our brands, please click on the logo below::

Bulb Attack
Sotto Luce
or enter the product name:

Our Bestsellers