serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

MYOO

Lampa Sotto Luce Myoo 3B/S płatki miedzi

Lampa Sotto Luce Myoo do niedawna była jedynym przedstwicielem kloszy w kształcie kuli w rodzinie tego producenta. Tradycyjna forma z nowoczesnym osprzętem - to główne cechy tej oprawy sufitowej. Idealnie sprawdzi się w mniejszych wnętrzach, ale cały swój kunszt może zaprezentować w salonach, gdzie zastosowanie trzech lub pięciu źródeł światła przyniesie niespotykane oświetlenie pomieszczenia.

Do wyboru mamy wiele kolorów klosza: czarne, białe, kolorowe, złote, srebrne i miedziane. To tak w skrócie. Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku wersji puszek sufitowych i dekoracyjnych kabli eleketrycznych. Zestawiając te wszystkie opcje mamy prawdziwy wachlarz możliwości konfiguracyjnych. Każdy projektant, czy to profesjonalista, czy początkujący, znajdzie coś do swojego wnętrza.

Tak jak wspomniano wcześniej, lampy wiszące Sotto Luce Myoo wystepują w kilku postaciach. Zaczynając od jednego klosza, a na pięciu kończąc. Ciekawą alternatywą jest możliwość zawieszenia kulek w, tzw. kiści. Daje to interesujący efekt trzech lub pięciu źródeł światła zwisających nieopodal siebie. Długość poszczególnych przewodów można wyregulować tak, aby klosze dotykały siebie na jednym poziomie lub znajdowały się jeden pod drugim.

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę