serwis@lampawiszaca.pl   73 1 74 75 24

Witamy w naszym sklepie! Jak możemy Ci pomóc?

Sposoby płatności

W naszym sklepie akceptujemy wiele sposobów płatności:

Płatność kartą kredytową za zamówione lampykartą kredytową,


szybka płatność Przelewy24przez Przelewy24


szybka płatność PayPalprzez PayPal,


Płatność tradycyjnym przelewem bankowymzwykłym przelewem bankowym,

 

karta kredytowa

Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne, a liczba osób korzystających z kart kredytowych stale wzrasta.

W naszym sklepie za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub PayPal można dokonać transakcji wieloma kartami płatniczymi, m.in.:

  • VISA
  • MasterCard
  • Diners Club International
  • JCB
  • Maestro
  • Visa Electron
  • American Express

 

szybka płatność Przelewy24

Największy wybór kanałów płatności online – w tym 327 automatycznie obsługiwanych banków. Przelewy i przekazy bankowe, karty płatnicze, Visa Checkout, MasterPass i wiele innych bezpiecznych sposobów płatności.

szybka płatność PayPal

Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w naszym sklepie z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.

Atuty płatności przelewem transferowym:

  • szybkość – przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku,
  • oszczędność – przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności,
  • pewność – transakcje są w pełni zabezpieczone.

Również posiadacze kont w innych bankach oraz płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe online za zakupy internetowe w sklepie.

Adres do płatności PayPal: info@lampawiszaca.pl

 

przelew bankowy

Jest to jedna z najpopularniejszych form rozliczeń bezgotówkowych. Polega na wydaniu bankowi polecenia przekazania określonej kwoty z własnego rachunku na inny rachunek lub wpłaty gotówkowej.

Polecenie przelewu można złożyć na specjalnym druku bądź online. W obu przypadkach nalezy wypełnić formularz. Znajdują się na nim takie informacje jak: nazwy, adresy, numery kont zleceniodawcy i odbiorcy, kwota, waluta oraz tytuł przelewu.

Po wypisaniu druku, przekazaniu do banku / poczty oraz (przy wpłacie gotówkowej) uiszczeniu należności trzeba tylko czekać, aż wpłata zostanie zaksięgowana. Ma to miejsce najczęściej na następny dzień.


Dane rachunku bankowego:

WebLevel Michał Olech
Chmielna 11/2
74-320 Barlinek

Nest Bank

numer konta: 46187010452078100045670002
BIC (SWIFT): NESBPLPW